“Є розмова”: у Вінниці відбудеться обговорення питання культурного фонду міста

18:32
Автор: В'ячеслав Луцков

У Вінниці відбудеться друга зустріч з серії “Є розмова”, що цього разу буде присвячена питанням культурного фонду міста. На зустріч запрошують митців, менеджерів, організаторів “та всіх зацікавлених”.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці події, організатором “Є РОЗМОВА ПРО: Культурний фонд” виступає мистецьке об’єднання “PLAI”.

– Звідки гроші на культурні проекти? Розглянемо успішні приклади інших міст. Поговоримо про те, що працює в нашому місті, а що ні. Про те які існують варіанти фінансування культурних проектів – міський бюджет, бізнес підтримка, грантова підтримка.

Найконструктивніші відповіді сформуємо в один загальний документ, який в подальшому разом із представниками органів влади інтегруватимемо в стратегічні плани розвитку культури міста.

Ми зацікавлені не просто в обговореннях, але й у реальних змінах культурного життя. Це можливо лише коли ми заговоримо всі разом, – йдеться в анонсі.

Відтак, мистецьке об’єднання “PLAI” запрошує “митців, менеджерів, організаторів та всіх зацікавлених для конструктивного обговорення ситуації та знаходження спільного рішення, як правильно і консолідовано діяти, щоб зберегти, розвивати та підтримувати незалежну культуру міста”.

Зустріч “Є РОЗМОВА ПРО: Культурний фонд” відбудеться 22 червня о 18:30 в HUB Місто змістів (вул. Пушкіна, 11). Вхід вільний.