Яку облаштувати першою: у Вінниці розпочалося голосування щодо малих річок

14:05
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінничанам пропонують обрати, яку з малих річок Вінниці облаштувати першочергово. Наразі в опитуванні, оголошеному на Telegram-каналі міського голови Сергія Моргунова, на вибір запропоновано десять малих річок громади. 

Як йдеться на каналі мера, кожна річка позначена на мапі за ЦИМ посиланням.

Наразі пропонується обрати з наступного переліку малих річок:

Вишня

Вінничка

П’ятничанка

Тяжилівка

Лісова

Шереметка

Дьогтянець

Дьогтянчик

Каліча

Скакунка

Віддати свій голос можна з декілька варіантів, а не лише за один. Наразі найбільше голосів віддано за облаштування річки Вишня. Проголосувати за свій варіант (чи варіанти) можна ТУТ.

Нагадаємо, наприкінці квітня у Вінниці відбулась толока на річці Дьогтянець, що протікає, зокрема, Вишенським парком. Крім прибирання, в учасників події була можливість взяти участь в обговоренні розвитку малих річок нашого міста. Деталі про це – ТУТ. Крім того, нещодавно у Вінниці було оголошено громадські слухання щодо Концепції розвитку малих річок до 2035 року. З напрацюваннями Концепції можна ознайомитись за ЦИМ посиланням.

Також біля річки Дьогтянець у Вишенському парку почали тестувати навігацію малими річками міста. Так, тепер вказівники показують на Дьогтянець та деякі інші водойми і містять QR-код зі спеціальними мапами.

Ілюстративне архівне фото – з сайту ВМР

Читайте також: “Коник апокаліпсису”, близько 50 мішків сміття і Концепція розвитку малих річок: у Вінниці відбулась Дьогтянецька толока

Читайте також: У Вінниці біля річки Дьогтянець почали тестувати навігацію малими річками

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.