Як бились депутатки Панчук і Давиденко: ВІДЕО з камер спостереження

17:15
Автор: Vежа
Become a Patron!

У розпорядження Vежі потрапило відео з камер спостереження у холі міської ради, на якому частково видно момент сутички між депутатками Ганною Давиденко («Батьківщина») та Наталією Панчук («ВЄС»).

Нагадаємо, що сьогодні, 28 квітня, після чергової сесії міської ради між вищевказаними депутатками стався конфлікт, який переріс у бійку. На місце пригоди одразу була викликана «швидка»: лікарі надали допомогу постраждалим біля приміщення ВМР, а потім обох доправили до лікарні.

На відео можна побачити сутичку, яка відбувається в коридорі міської ради. На кадрах видно, як Ганна Давиденко (в темному одязі), наздоганяє Наталію Панчук (в світлому одязі), яка намагається втекти від колеги. В якийсь момент Давиденко притискає Панчук до стіни, однак на допомогу Панчук приходять невідомі чоловіки. Вони тримають Давиденко за руки, внаслідок чого Панчук вдалося вирватися побігти в бік виходу на сходовий майданчик. Відбитися від чоловіків вдалося і Давиденко, після чого вона знову побігла за Панчук і також зникла з кадру.

Наразі Панчук відправили до нейрохірурга в лікарню швидкої допомоги: вінницькі лікарі діагностували у депутатки закриту черепно-мозкову травму та струс мозку.