У міськраді Вінниці – жіноча бійка і розірвані піджаки, приїхала “швидка”. ФОТО

12:30
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Сьогодні, 28 квітня, після завершення сесії міської ради побилися дві депутатки – Ганна Давиденко та Наталія Панчук.

Сутичка, за словами Ганни Давиденко (депутатка від «ВО «Батьківщина»), сталася коли пані Ганна прийшла до Наталії Панчук (Вінницька європейська стратегія) щоб отримати протокол “Про визнання незадовільною діяльності депутата міської ради Ганни Давиденко”.  Протокол підписаний квартальним комітетом “Надія”, що в мікрорайоні Тяжилів.

За словами Давиденко, Наталя Панчук відмовилась надавати документи та кинулась відбирати телефон, коли Давиденко хотіла зняти все на відео. У результаті в пані Ганни поцарапані руки та дещо розірваний піджак.

Натомість, пані Наталя звинувачує Ганну Давиденко у нападі на неї. І саме Наталя Панчук через погане самопочуття після інциденту викликала швидку.

Відповідний запис про те, що пані Ганна напала на колегу, з’явився у спільноті “Громада Вінниччини”.

До міської міської ради приїхала карета швидкої. Також зібралася поліція. У кабінеті звернень, що на першому поверсі міської ради, Ганна Давиденко написала заяву про побиття. Пані Наталії у холі міськради в цей час вже не було.

У міській раді з цього приводу зібралося засідання комісії з питань депутатської етики. Додамо, що Ганна Давиденко виступала проти прийняття Кодексу етики для депутатів. Ухвалення документа відбулося 24 березня.

На засідання комісії ні Давиденко, ні Панчук не прийшли. Прийшов свідок бійки, голова квартального комітету району “Слов’янка” Володимир Дідур. Чоловік побачив бійку не з початку, а в в самому розпалі.

  • Це мало коли-небудь статися, бо Давиденко постійно кічиться тим, що вона депутат. Мені здалося, що Панчук була більш здивована  фактом бійки, аніж Давиденко. Я підійшов, бо побачив що ця спортивна дівчина добре спрявляється. Намагався розтягнути їх, припинити бійку. На мою думку, не права Давиденко.

Разом з тим, перед початком засідання пані Ганна заявляла журналістам, що все знімала на відео. Проте, на прохання журналістів показати його, відмовилася це зробити. “Я зараз не в тому стані“,  – сказала вона.

Заслухавши свідка, комісія вирішила, що для об’єктивного вирішення конфлікту, потрібно звернутися до органів прокуратури, поліції, а також до університету “Україна”. Результати експертизи конфлікту мають стати відомі протягом 10 днів.