“Ягуар” забрали з “Ліверпулю” під музику “The Beatles”. ФОТО, ВІДЕО

12:37
Автор: admin
Become a Patron!

Сьогодні, 27 вересня, з площі “Ліверпуль” прибрали раритетний автомобіль Ягуар ХJ6, котрий встановили тут на День міста та планували використовувати як фотозону.

Власник автомобіля Олександр Вдовиченко очікувано пояснив своє рішення забрати авто з площі тим, що над “Ягуаром” систематично знущалися самі вінничани: вилазили на капот і дах, лишали вм’ятини, відривали деталі автомобіля, всіляко намагаючись його пошкодити.

Для того, аби вивезти машину з “Ліверпулю”, об 11:00 сюди приїхав евакуатор, а також з десяток молодих хлопців, котрі допомагали власнику зняти авто з постаменту у вигляді гітар.

За кілька хвилин “Ягуар” завантажили на евакуатор і вивезли з площі під музику “Бітлз”, яка лунала з музичних ліхтарів.

У коментарі журналістам Вдовиченко зазначив, що йому дуже образливо і боляче, від того, як вінничани поставилися до ініціативи встановити красиве авто на площі у якості фотозони. “Ми цей “Ягуар” готували до цього кілька місяців: відшукали, відчистили, відремонтували. Ми його знайшли в дуже занедбаному стані, багато людей брало участь у відновленні, багато було докладено зусиль. Вся робилося за власні кошти, а зрештою раритетну машину перетворили на “американські гірки”, – каже чоловік.

За його словами, по машині не лише стрибали, а й всіляко намагалися зламати деталі, зокрема двірники і дзеркала. Навіть пробували відколупати ковпаки з колес. Вдовиченко каже, що вже написав заяву до поліції, котра виявила особи деяких з тих, хто нищив автомобіль. Власник машини сподівається, що їх притягнуть до відповідальності й вони сплатять штраф.

Вдовиченко каже, що на відновлення автомобілю потрібно тиждень-два: за тим автомобіль встановлять біля головного корпусу національного університету, а за тим – можливо біля музею транспорту на Соборній.

Читайте також: За фото на даху «Ягуара» на «Ліверпулі» вінничанку не штрафуватимуть. ФОТО, ВІДЕО

Фото Ольги Мірошниченко

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.