“Я знаю, хто це робить”: мер Вінниці прокоментував провокативні публікації у соцмережах. ВІДЕО

21:54
Автор: Vежа
Become a Patron!

Міський голова Вінниці прокоментував провокативні матеріали, які останніми днями поширюються соцмережами нібито від імені його прихильників.

Так, під час програми за участі мера Вінниці на телеканалі “Віта” до студії зателефонувала жінка, яка попросила Сергія Моргунова прокоментувати “групи які Вас хвалять і навіть оспівують, якісь “Діти моргунова”.

На це Сергій Моргунов відповів, що подібні матеріали бачив, але в останні дні до нього звертаються багато вінничан з проханням прокоментувати такі матеріали. Крім того мер висловив думку, що все це – “кампанія проти нашої команди і вона принижує вінничан”.

 – За останні кілька днів мені в соціальних мережах пишуть багато вінничана з проханням прокоментувати ці питання, просять пояснити дивні публікації, коментарі, якісь пісні.

В останні два місяці у Вінниці ведеться брудна кампанія, чорнушні листівки, сайти, пісні, інтернет-боти, псевдо-прихильники. Це кампанія проти мене і проти нашої команди і вона принижує вінничан і Вінницю, тому я хочу подякувати всім, хто підтримує нашу команду і те, що ми робимо. Але також хочу попросити вінничан відрізняти тих, хто щирий у своїй підтримці від псевдоприхильників. За ними стоять ті, хто хоче просто брудними методами зкомпроментувати мене. Такими діями вони просто демонструють неповагу до вінничан. Я знаю хто це робить і прийде час, коли я скажу, хто за цим стоїть.

Вочевидь, ідеться про фейсбук-групи та мережу інтернет-ботів, які видають себе за прихильників міської влади, гіперболізуючи нібито підтримку мера та доводячи її до абсурду.

 

 

Останніми тижнями таких ботів у локальних вінницьких фейсбук-групах з’явилися десятки, які коментують під вигаданими іменами та з фотографіями сторонніх людей на аватарах.

Окрім того в офлайні також з’явилися інформаційні матеріали та листівки, виконані в стилістиці такої кампанії. В соцмережах дані матеріали поширюються як оплачені матеріали з позначкою реклама, яку накладає на подібну інформацію адміністрація Facebook.