“Вже чекають місцеві женихи”: двох ведмедиць з Подільського зоопарку відправили до Німеччини

14:10
Автор: Vежа
Become a Patron!

Двох гімалайських ведмедиць, народжених в Подільському зоопарку, відправили до Німеччини. Йдеться про семирічну Пушинку та Умку, якій невдовзі виповниться три роки. 

Як йдеться на сторінці Львівської митниці, напередодні співробітники митного посту “Львів-південний” оформляли такий “незвичний вантаж”. За повідомленням митниці, на самичок в Німеччині вже чекають “місцеві женихи”.

– На жаль, у час війни навіть тваринки змушені покидати рідну землю, аби жити в спокої і дати здорове потомство. А ще 1 квітня Умка святкуватиме свій день народження, – зазначено в дописі. 

Перетинатимуть кордон ведмедиці зі справжніми українськими паспортами, де, за повідомленням, вказано не лише календар щеплень, але й “цікаві особливості”, от як вміння “чудово лазити по деревах, знаходити укриття в дуплі, застеляти його листям і впадати у сплячку”.

– Тож побажаємо красуням з України щасливої дороги, гарних вражень і здорових малюків! Сподіваємось, їх дітки після війни повернуться додому і продовжать справу своїх батьків – лазити по деревах і стелити листя, але з українських грабів і дубів! – вказується в дописі. 

Як повідомляє “Vinbazar.com” з посиланням на директора Подільського зоопарку Євгена Ткачика, вінницький звіринець отримає взамін інших тварин з Німеччини, але після Перемоги. Які сами види поповнять колекцію зоопарку – наразі не розголошують.

Нагадаємо, весною 2020 року стало відомо про поповнення в родині гімалайських ведмедів.

Зі сторінки Львівської митниці у Facebook

Читайте також: Як “оживає” після карантину Подільський зоопарк. ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.