Вивезення піску вантажівкою: на Вінниччині поліція виявила незаконний видобуток корисних копалин

17:37
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Сьогодні поліцейські Вінницької області зафіксували незаконне видобування піску на території пасовища поблизу села Байківка. Зловмисник видобував та перевозив його автомобілем «КАМАЗ», однак ніяких дозвільних документів в нього не було.

Як ідеться на сайті Національної поліції Вінницької області, сьогодні, 7 липня, працівники відділення поліції № 1 Хмільницького районного відділу поліції задокументували злочинну діяльність. Так, 36-річний мешканець Іванівської територіальної громади здійснював незаконний видобуток піску.

Правопорушення сталось на території пасовища поблизу села Байківка. Інспектори сектору реагування патрульної поліції зупинили вантажівку з піском вагою понад 30 тон неподалік від місця правопорушення.

Як виявилось, водій вантажівки незаконно видобував пісок та перевозив його автомобілем «КАМАЗ», жодних дозвільних документів на видобуток корисних копалин він не надав. Вантажний автомобіль помістили на арештмайданчик.

Поліція розпочала розслідування за частиною 1 статті 240 Кримінального кодексу України. А саме: порушення правил охорони або використання надр, незаконне видобування корисних копалин.

За таке правопорушення передбачено до двох років позбавлення волі.

Під час досудового розслідування слідчі встановлять об’єми незаконно видобутого піску та розмір шкоди, завданої державі.

Фото – https://vn.npu.gov.ua/