“Вишенька на двоколісному”: у Вінниці влаштують екскурсію на велосипедах

12:17
Автор: Юлія Плахтій

Вже цієї суботи, 26 жовтня, у Вінниці відбудеться велоекскурсія “Вишенька на двоколісному”. 

Як зазначено на фейсбук-сторінці Департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради, нині відкрито реєстрацію на подію, що стане атракцією для велолюбителів, які хочуть дізнатись більше про зазначений мікрорайон.

Зазначено, що екскурсію проводитиме співробітниця Центру історії Вінниці, учасниця Майстерні міських екскурсій Школи вінницького гіда Анастасія Стовпець. Велосипедисти зможуть ознайомитись з мистецькою, культурною, урбаністичною та рекреаційною складовою “Вишеньки”: мурали, арт-об’єкти, велодоріжки, фонтани, архітектура, парк та прогулянкові зони.

На фото: Анастасія Стовпець

Початок екскурсії – о 14:00. Тривалість – півтори години. Про місце старту екскурсійного маршруту буде повідомлено додатково. Участь в екскурсії безкоштовна, але оскільки кількість місць обмежена, обов’язково потрібно зареєструватися за ЦИМ посиланням.

До участі запрошують велосипедисти з власним байком або ж зі взятим в оренду. Зазначено, що найближча до місця старту станція велопрокату Nextbike Vinnytsia розташовано на ділянці перетину вулиці Келецька та проспекту Космонавтів, а також вулиць Келецька та 600-річчя.

Проект Школа вінницького гіда реалізовує громадська організація Вінницьке історичне товариство за підтримки Вінницька міська рада в рамках програми соціально-культурних проектів у партнерстві департаментом маркетингу міста та туризму, Центр історії Вінниці, ГО “Подільська спадщина”, Всеукраїнською асоціацією гідів.

Нагадаємо також, раніше Анастасія Стовпець розповіла Vежі про те, як розвивався велосипедний рух у нашому місті на межі ХІХ та ХХ століть, коли почали масово з’являтись велосипеди, про перший вінницький велопрокат та особливості велокультури в різні часи. Детальніше про це читайте в матеріалі:

Читайте також: Перші міські “циклісти”: з чого починався велосипедний рух у Вінниці

Читайте також: Вінниця – місто велосипедів: як не вінничанка знайомилася з велорухом та випробовувала місцеві велодоріжки. ФОТО

Читайте також: Які маршрути обирають вінницькі бігуни та велосипедисти. КАРТА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.