Які маршрути обирають вінницькі бігуни та велосипедисти. КАРТА

17:42
Автор: Vежа
Become a Patron!

Серед вінницьких велосипедистів найбільш популярними є основні транспортні артерії міста, бігуни обирають паркові зони та стадіони, а для зимових активностей користуються Лісопарком і парком Дружби народів. 

Такі дані про активність вінницьких велосипедистів, бігунів, плавців та любителів зимових активностей можна побачити на “Глобальній карті активності” ресурсу Strava. 

Всі види активностей на мапі Вінниці

Всі види активностей на мапі області

Strava (в перекладі зі шведської – прагнути) – мобільний додаток та сайт, створені компанією Strava Inc, для відстеження спортивної активності за допомогою GPS. Найбільш популярними видами активностей, які відстежуються, є біг та їзда на велосипеді. Наразі ресурсом користуються понад 42 мільйони людей. Скільки користувачів у Вінниці, на жаль, не відомо.  

Велоактивність

Так вінницькі користувачі Strava полюбляють їздити на велосипеді проспектом Коцюбинського, Соборною, Келецькою, вулицею Пирогова, Хмельницьким шосе, Центральним парком та Лісопарком. Найбільш “підсвіченими”, тобто часто використовуваними, є маршрути Замостя, середмістя, Слов’янки та Вишеньки. Значно меншою популярністю користуються Старе місто, Електромережа та Тяжилів. 

Бігова активність

Мапа активності бігунів не надто відрізняється від мапи велосипедистів. Втім, тут більше “підсвічені” паркові зони та стадіони. Наприклад, на Замості можна виділити Центральний міський стадіон та стадіон СК “Нива”, а в центрі міста найбільше уваги привертає Центральний парк та його стадіон. Великою популярністю користуються також Лісопарк, парк Дружби народів, а також околиці Сабарова.   

Зимові актиності

У випадку із зимовими активностями, на “Глобальній карті активності” видно тільки Лісопарк і частину парку Дружби народів. 

Варто зазначити, що Strava відстежує різні види плавання, в тому числі за допомогою плавзасобів. Враховуючи, що в місті тільки одна велика річка, на карті позначена тільки вона. Найбільше Південний Буг “підсвічений” на відрізку від Староміського мосту до вулиці Родіона Скалецького. Окрім цього помітно активність в районі фонтану “Рошен” та біля Сабарова. 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.