Висадка лісу, погашення марки та презентація книги: на Вінниччині відзначать роковини катастрофи на ЧАЕС

7:32
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині визначили заходи, які відбудуться до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи. Планують презентувати книгу, посадити ліс та провести церемонію погашення пам’ятної поштової марки.

Як повідомила перша заступниця голови ОДА Наталя Заболотна, підготовка до відзначення 35-х роковин Чорнобильської катастрофи в області  вже розпочата. Заходи із вшанування пам’яті учасників ліквідації аварії на ЧАЕС за участю керівництва області відбудуться 25-26 квітня.

Зокрема, планується провести мітинг-реквієм та покладання квітів і вінків до пам’ятника жертвам чорнобильської катастрофи. Разом з тим, 26 квітня відбудеться церемонія погашення пам’ятної поштової марки приуроченої 35-м роковинам трагедії на ЧАЕС, — зазначила Наталя Заболотна.

Крім того, запланована презентація книги Михайла Ястремського «Шлях у 25 років» про діяльність Вінницької міської організації «Союз Чорнобиль України» та видання буклету «Пам’ять моя, Чорнобиль». Також відбудеться пам’ятна посадка лісу, в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Наразі ведеться системна робота профільними департаментами та Координаційною радою громадських організацій постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи м. Вінниці та Вінницькій області задля налагодження співпраці з громадськими організаціями чорнобильців та належної підготовки до відзначення роковин трагедії на ЧАЕС, — додала перша заступниця голови ОДА.

Головне фото: Посольство України в Естонській Республіці

Читайте також: Вдови Чорнобиля: «Їх годували м’ясом із самої зони. Чоловік у 60 виглядав, як в 90»

Читайте також: Вінницька облрада звернулась до президента з пропозицією запровадити медаль для “чорнобильців”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.