Шість вінницьких спортсменів стали призерами Чемпіонату України з важкої атлетики

15:00
Автор: В'ячеслав Луцков

Вінницькі спортсмени здобули одну золоту, дві срібних та три бронзових медалі на Чемпіонаті України з важкої атлетики.

Як повідомляється в телеграм-каналі очільника Вінницької ОВА Сергія Борзова, чемпіонат відбувався з 1 по 6 травня у м. Луцьк і на ньому змагалися спортсмени у вікових категоріях до 15 та до 17 років.

Вказано, що чемпіоном України до 15 років став Чмих Володимир (ривок – 102 кг – 1 місце, поштовх 125 кг – 1 місце). Крім того, срібними призерами до 17 років стали Маргулець Карина та Горбачук Руслан.

А бронзовою призеркою в категорії до 17 років стала Остапчук Віталіна, а в категорії до 15 років бронзовими призерами стали Кімаковський Артем, Ковалюк Олександр.