Вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортшколи здобули «срібло» й «бронзу» на Кубку України з важкої атлетики

13:09
Автор: Vежа

Вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5, Олександр Драч та Тетяна Вітвіцька, взяли участь у Кубку України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Вони здобули «срібло» й «бронзу» відповідно.

Як повідомляє Вінницька міська рада, Олександр Драч – 27-річний досвідчений атлет. Він змагався проти восьми суперників у ваговій категорії 102 кілограми. За підсумком вправ поштовху та ривку спортсмен підняв 320 кілограмів та виборов срібну медаль.

Вінницька важкоатлетка Тетяна Вітвіцька змагалась серед дорослих за призові місця у ваговій категорії 45 кілограмів. За підсумком тих самих вправ дівчина підняла штангу в 109 кілограмів та виграла бронзову нагороду.

На змагання їхали цілеспрямовано підкорювати штангу та боротись за призові місця, – розповідає тренер спортсменів Петро Нагурний.

Зазначено, що змагання проходили в Ужгороді. Загальна кількість учасників становила 179 спортсменів.