Вихованці Вінницької дитячо-юнацької спортшколи вибороли «золото», «срібло» та «бронзу» на Чемпіонаті України з самбо

13:28

Вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи вибороли «золото», «срібло», «бронзу», а також посіли три V місця на Чемпіонаті України з самбо серед хлопців та дівчат віком 14-16 років.

Як повідомляє Вінницька міська рада, чемпіоном змагань став Владислав Ткачук (53 кг). Срібним призером – Артем Зімін (58 кг), а бронзу отримала Віра Юстюгова (59 кг). Тренери-викладачі МДЮСШ №5 самбістів: Олег Бузовський та Вадим Німець.

Турнір тривав з 28 по 31 жовтня у місті Тернопіль. Зазначено, що на змагання приїхали понад 220 спортсменів із 17 регіонів України.