Вихованка вінницької спортшколи Тетяна Вітвіцька здобула «срібло» на чемпіонаті України з важкої атлетики

16:05
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вихованка Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 Тетяна Вітвіцька здобула «срібло» на чемпіонаті України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Також вона стала Майстром спорту України.

Як повідомляє Вінницька міська рада, спортсменка виступала у найлегшій ваговій категорії 45 кілограмів. Та у перший день турніру спортсменка за підсумками двоборства посіла другу сходинку п’єдесталу. Тетяна Вітвіцька підняла 112 кілограмів та виконала норматив Майстра спорту України.

В першу чергу налаштовував Тетяну на підняття ваги для нормативу Майстра спорту України, а вже потім призове місце. Радує, те що наша спортсменка змогла впевнено підняти штангу та досягнути потрібного результату, – каже тренер МДЮСШ № 5 Петро Нагурний.

За його словами, Тетяна Вітвіцька розпочала тренуватись у Вінницькій міській дитячо-юнацької спортивної школи № 5 у березні 2021 року. Вже за 1,5 року вона зуміла виконати норматив кандидата у Майстри спорту з важкої атлетики.

Зазначено, що змагання проходили у Луцьку. 

Фото – ВМР

Читайте також: Вінницький спортсмен Антон Слушний здобув “бронзу” на Чемпіонаті Європи з дзюдо серед спортсменів із вадами слуху

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.