Виготовлення складських стелажів: палетні та інші різновиди

20:36
Автор: admin
Become a Patron!

На кожному підприємстві є потреба у встановленні систем для зберігання товарів та матеріалів відповідно до їхніх характеристик. Для цього на виробництві, у логістичних центрах, архівах, бібліотеках, торговельних залах використовують стелажі. Вони зручні, прості у використанні та підходять для вантажів будь-якого розміру і ваги.

Компанія «Форстор» займається виготовленням різноманітних конструкцій, які допоможуть вирішити велику кількість задач. Тут надають повний комплекс послуг із виготовлення стелажів, а також підбирають складську техніку, проєктують моделі за індивідуальними параметрами, доставляють їх по Україні. Фахівці встановлюють системи зберігання на об’єкті, за потреби надають гарантійне обслуговування.

Палетні стелажі: що це таке, особливості

Це обладнання, призначене для зберігання палетованих вантажів. Дуже поширене, користується попитом на різних підприємствах, адже дає можливість оптимізувати наявну для зберігання площу. Палетний стелаж Profi у процесі виготовлення проходить тестування на міцність, тому замовник отримує конструкцію, надійність якої підтверджено. Це сертифікована продукція, яка має показник ефективності по площі 140%.

Фронтальні палетні стелажі універсальні й підходять для зберігання будь-яких палетованих вантажів. На один рівень передбачено навантаження до 4,5 тонн, секція витримує до 18. Сама конструкція складається із рами у вигляді вертикальних стійок та балок або траверсів. Останні елементи утворюють секції з різною кількістю ярусів, які утворюють єдину систему зберігання. Виробник завжди враховує вантажність, конкретну опорну здатність та інші характеристики.

Палетні стелажі універсальні та можуть використовуватися не тільки для палетованої продукції. Завдяки додатковим функціям вони підходять також для товарів без тари. Для виготовлення стійок використовують міцну сталь, під час формування утворюють багато ребер жорсткості, щоб надати системі додаткової надійності та стійкості до ударних навантажень. Траверси також зроблені зі сталевих профілів, об’єднаних між собою.

Які ще стелажі можна замовити

Компанія «Форстор» має великий практичний досвід, тому виготовляє різноманітні системи, які чудово підходять для зберігання товарів. Власне виробництво дає можливість замовникові витрачати менше, адже постачання відбувається напряму з заводу без посередників. На підприємстві розташовано вісім прокатних ліній, є велика ділянка для обробки металевих заготівель.

Переглянути усі доступні стелажі для складу можна тут https://forstor.ua/ua/ca-stellazhi/. Окрім палетних, український виробник також виготовляє:

  • поличні. Це універсальні системи, які отримали таку назву тому, що складаються з широких вертикальних стійок та полиць. Найкраще підходять для зберігання документації, використовуються також у торговельних приміщеннях, бібліотеках, супермаркетах;
  • поверхові. Це багатоярусні системи, які називають ще складськими мезонінами. За їх допомогою виходить створити склад з унікальною структурою, щоб використовувати якомога більше корисного простору. Поверхові стелажі користуються попитом для створення адміністраторських зон, ділянок добірки та пакування;
  • консольні. Мають конкретне призначення – зберігання довгомірного вантажу. В залежності від розташування бувають односторонніми та двосторонніми. Для зберігання на відкритому просторі виготовляють консольні стелажі ялинкового типу;
  • спеціалізовані. Так називаються нестандартні системи, які мають конкретне призначення й розраховані на нестандартні вантажі. Це, наприклад, конструкції для бочок, шин, метизної продукції тощо.

Український виробник гарантує велику міцність та надійність кожної конструкції. За потреби можна звернутися до фахівців, щоб отримати гарну консультацію та вибрати найкращий варіант для свого складу або іншого приміщення.

Яка інформація потрібна для виготовлення стелажів

Перше, що має значення – тип і характеристики товарів. В залежності від ваги, фахівці порекомендують поличні стелажі з різними показниками вантажності. Наприклад, серія Старт вважається легкою, вона має навантаження на одну полицю до 120 кг. Для важкої і габаритної продукції найкраще підходять посилені стелажі серії Мастер, які виготовляють з міцного металу.

Розрахунок кожного проєкту в компанії «Форстор» здійснюється індивідуально. Якщо є чітке розуміння, який саме стелаж потрібен, необхідно буде вказати висоту стійки, вибрати потрібну кількість секцій та максимальне навантаження. Коли клієнт точно не знає, що йому необхідне, фахівці будуть враховувати такі показники, як тип вантажу, висота стелі та площа складського приміщення, техніка, з якою працює замовник.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.