«Видиме»: у Вінниці відбудеться презентація виставки та візуально-тематичного курсу

20:39
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці цієї суботи відбудеться презентація виставки художниці Агіци Бо-Гі та візуально-тематичного курсу під назвою “Видиме”.

Як ідеться в анонсі, презентація відбудеться 12 лютого в мистецькому просторі “ПІЧ” (вулиця Пушкіна, 25). Авторка виставки та курсу – художниця, яка мешкає у Вінниці, Агіца Бо-Гі. Її картини є у постійній експозиції у Львові.

– Проєкт “ВИДИМЕ” це мистецькі студії, візуально-тематичні курси, дійства для споглядання та участі, арт-терапія та виставки, – ідеться в анонсі. – Мистецькі студії як навчання кожен раз новим аспектам видимого: колір, лінія, форма, взаємодія об’єктів, простір. І усе це через споглядання, ігрові та медитативні процеси, керунок увагою та практичні завдання.

 

 

Відкриття виставки розпочнеться о 15:00,  а вже о 17:00 відбудеться перше презентативне заняття у рамках візуально-тематичного курсу “Лінія – дорога жесту”. Перше заняття у цей день – безкоштовне, потім – 160 гривень. 13 лютого о 17:00 відбудеться перше презентативне заняття з курсу “Центр і околиці натюрморту” – вхід на перше заняття вільний, надалі 160 гривень.

Вікове обмеження на курси – 13+.

Як розповів Veжі представник простору “ПІЧ” Олександр Щерба, стежити за анонсами наступних занять можна на ЦІЙ сторінці. Всього в кожному курсі передбачено вісім занять – одне на тиждень.

Нагадаємо, уже сьогодні у цьому ж просторі “ПІЧ” відбудеться виступ гурту “Очеретяний кіт”.

Фото – ПІЧ

Читайте також: “Кольорові ігри”: у Вінниці в студії “ПІЧ” відбудеться інтерактивна вистава для дітей

Читайте також: Музично-поетичний дует “Інша Тиша” презентує у вінницькій студії “ПІЧ” другий альбом

Читайте також: «…З забутої теки»: у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї триває виставка графіки Ігоря Синєпольського

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.