Вся владна верхівка у Вінниці: у готелі “Франція” відбувається засідання Національної ради реформ. ВІДЕО

18:38
Автор: admin
Become a Patron!

У ці хвилини у ресторані вінницького готелю “Франція” відбувається виїзне засідання Національної ради реформ. 

Участь у засіданні беруть керівники головних центральних органів влади України: президент Володимир Зеленський, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, голова Верховної Ради Дмитро Разумков, а також голова Виконавчого комітету Ради реформ Міхеїл Саакашвілі.

Трансляція початку засідання Національної ради реформ відбулася на фейсбук-сторінці Офісу Президента.

Після короткого вітального виступу президента, слово взяв Міхеїл Саакашвілі, який продовжив виступ російською. Серед іншого, Саакашвілі згадав скандальну ситуацію з підключенням до електропостачання заводу HEAD у Вінниці та пообіцяв, що Рада реформ вживе заходів, аби спростити під’єднання до електрики підприємств великих міжнародних інвесторів.

Прикметно, що для місцевих журналістів даний захід не анонсували, а також не проводили акредитацію. Водночас інформація про захід за участі президента у готелі “Франція” з’явилася ще вранці 29 вересня. Відтак після короткого брифінгу Володимира Зеленського у СКА “Здоров’я”, вінницькі журналісти намагалися потрапити на публічний захід за участі президента.

Проте співробітники Управління державної охорони не пропустили пресу на засідання: спершу пояснюючи, що акредитація здійснювалася, а потім – заявляючи, що акредитації для журналістів на даний захід не було, і участь журналістів тут не передбачається.

Нагадаємо, що цього ж дня Зеленський проінспектував реконструкції СКА “Здоров’я” у Вінниці на вулиці Шепеля. Серед іншого під час брифінгу Зеленський прокоментував питання скасування запланованої реконструкції вінницького аеропорту.