Всі на всьому: у Вінниці відбувся масовий заплив на Південному Бузі. ФОТОРЕПОРТАЖ

14:47
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Байдарки, човни, SUP-дошки та навіть надувний матрац. Це те, на чому сьогодні зранку, 17 липня, вінничани влаштували парад на воді.

Понад пів сотні учасників стартували об 11:00 з пляжу “Хімік”, пропливли під трьома мостами до бази “Спартак” і повернулись на ту ж локацію. Вінничани пливли парами, поодинці й навіть цілими родинами: з дітьми та домашніми улюбленцями.

 

 

Назва параду “Всі на всьому” справді відповідала своїй назві, адже одночасно таку кількість плавзасобів  у Вінниці практично не побачиш. І оскільки прийти можна було з будь-чим, деякі учасники вирішили максимально розважитися. Наприклад, Наталя та Олег  прийшли з надувним матрацом. Хоча хлопець багато років займався сплавами на байдарках.

В мене є вдома два чотиримісних катамарани, які розкладати й надувати набагато важче і довше, аніж це чудо. Тому нам здалося раціональніше для двогодинного запливу вибрати щось цікавіше, – поділилась дівчина.

Фото авторки

 

Під час інструктажу організатори наголошували, що уся відповідальність за плавзасоби на їхніх власниках. Водночас колону супроводжували волонтери-інструктори та рятувальники, тож боятися не було чого.

Крім цього на реєстрації усім давали по пляшці води, адже спека була неймовірна.

 

 

 

На маршруті до параду доєднувались й інші вінничани, які плавали на катамаранах і навіть гондолі. Це не були змагання, тож учасники пливли однією колоною, багато фотографувалися й махали тим, хто спостерігав за цим дійством із берега.

А в районі центрального мосту інструктори запалили кілька димових шашок синього і жовтого кольорів, що виглядало дуже ефектно.

 

 

Сьогодні на пляжі “Хімік” планують влаштувати ще перегони й перетягування канату серед гостей фестивалю (з 17:30 до 19:00), а також вечірню програму на березі (з 19:00 до 20:30). До цього часу (з 14:30) триватимуть майстеркласи від партнерів.

А вже завтра, 18 липня, в рамках фестивалю відбудуться перегони на SUP-дошках:

– 9:00-10:00 – реєстрація учасників,
– 10:00-10:15 – відкриття змагань/ брифінг,
– 10:15-13:00 – Змагання,
– 13:00-13:40 – нагородження,
– 14:00 – закриття фестивалю.

Фото Миколи Геркалюка

Читайте також: У Вінниці вперше відбулися змагання із SUP-серфінгу. ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.