Вперше в Україні: у Вінницькому апеляційному суді залу для розгляду справ обладнали в укритті

13:47
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькому апеляційному суді засідання відбуватимуться і під час повітряної тривоги. В суді зазначають, що це перше в Україні залу для розгляду справ обладнали в укритті установи.

Як повідомляє Вінницький апеляційний суд, ремонтні роботи тут виконували робітники Вінницького апеляційного суду упродовж двох місяців. Площа судової зали в укритті становить більше ніж 20 квадратних метрів.

Як і в звичайній судовій залі, там є техніка для відеофіксації та звукозапису засідань. Можна спілкуватися з учасниками справ за допомогою відеоконференцзв’язку. Приміщення забезпечено альтернативним джерелом живлення й системою вентиляції, – розповів очільник апеляційного суду Сергій Медвецький.

За його словами, таким чином вирішили зробити правосуддя ще доступнішим. Він додає, що минулого року у цьому суді відклали майже чотири тисячі судових засідань і однією з причин була повітряна тривога.

– Згідно із законом про судоустрій і статус суддів, судові засідання проводяться виключно в спеціально обладнаному для цього приміщенні суду – залі засідань, яке придатне для розміщення сторін та інших учасників судового процесу і дає змогу реалізовувати надані їм процесуальні права і виконувати процесуальні обов’язки, – додають на сайті суду.

Фото – Вінницький апеляційний суд

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.