“Волонтерський рух врятував Україну”: у міській раді нагородили вінницьких волонтерів. ФОТО

17:51
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Вчора, 5 грудня, відзначали міжнародний день волонтера. З цієї нагоди у Вінницькій міській раді сьогодні привітали та нагородили декількох вінничан, які надавали допомогу та продовжують підтримувати українських військових. 

Нагородження відбулось перед засіданням виконавчого комітету міської ради. Вручення відзнак за свою працю чекали 20 волонтерів.

– Від всієї нашої вінницької громади ми маємо подякувати всім вам за вашу віддану працю. Саме з початком військової агресії нашого північного сусіда, військове волонтерство набуло досить великого і важливого значення. Думаю, всі ми пам’ятаємо, як розвивалися на той час події, в якому стані були Збройні Сили України. В той час волонтерський рух фактично врятував Україну, – зазначив Сергій Моргунов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Прості люди”, які просто рятують країну: вінницькі волонтери про благодійність на п’ятому році війни

– В певній мірі, волонтерами були всі українці. Я дуже добре пам’ятаю, коли ми відмінили День міста в зв’язку з подіями в Іловайську. Ми просто вирішили, що зробимо захід патріотичного спрямування, роз’яснимо, що відбувається на Сході нашої держави. Також був збір коштів, обладнання, речей. Пам’ятаю, тоді увійшла одна бабуся, років 70, і принесла свою пенсію, яку збирала певний час. Якщо не помиляюсь, було близько 1700 гривень. Вона просто поклала ті кошти і сказала, що хоче щоб наші хлопці, які нас захищають були живі і хоч чимось їм допомогти. Це теж прояв того, що наша українська нація сильна по духу і дійсно патріотична, – додав очільник міста.

Десятьом вінницьким волонтерам за їхню гуманітарну участь в антитерористичній операції вручили відзнаки Президента України та грамоти Вінницької міської ради. Ще десятеро отримали грамоти від виконавчого комітету та грошові премії за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху у Вінниці, самовідданість та небайдужість, проявлені під час надання допомоги учасникам ООС та населенню східних регіонів України.

– Думаю, що просто подякувати від влади, від вінничан – цього замало. Можна лише вклонитися вам за ту самовіддану позицію і роботу, яку ви робили, робите і я впевнений, що будете робити. Ви дійсно справжні патріоти нашої країни, нашого рідного міста. Хочу побажати вам, щоб ви були здорові, щоб ви були оптимістами по життю. В принципі, ви і є оптимістами, тому що, як кажуть: “не все пропало” і треба боротися до кінця, – завершив Сергій Моргунов.

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.