Володимир Авдєєв з Вінниччини, який втратив кінцівки, потрапивши під колеса вантажного потягу, мріє стати паралімпійцем

17:17
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Володимир Авдєєв у 18-річному віці потрапив під колеса вантажного потягу на Вінниччині. Йому відрізало обидві кінцівки, проте навесні цього року хлопцю поставили протези для ходьби. Тепер він займається з тренером на стадіоні та мріє стати паралімпійцем, але для комфортних тренувань йому не вистачає саме спортивних протезів.

Як повідомляє видання “Суспільне”, рік тому, наприкінці листопада, Володимир Авдєєв потрапив під потяг та втратив дві кінцівки на свій 18-ий день народження коли повертався додому від друзів з села Голендри.

Як йдеться у сюжеті, до травми хлопець займався вокалом і хореографією, а тепер – вирішив піти у професійний спорт:

Я хотів підтримувати себе у фізичній формі. Я хочу мати світле майбутнє, а не виживання. Хочу займатися спортом, щоб довести собі, чого я вартий. Щоб люди, які в мене вірять, були задоволені мною, – розповідає Володимир Авдєєв.

Зазначено, що тренер Володимир Шульга, який останні 13 років працює з дітьми з інвалідністю, коли почув, що трапилось з Вовою, сам знайшов його батьків і запропонував взяти під опіку та проводити тренування:

“Він напевно той, кого я виведу на найвищий п’єдестал Олімпійських ігор. Це моя мрія. Це дуже важко, потрібно пройти великий шлях”, — каже тренер у сюжеті.

 

Повідомляється, що мати хлопця, Любов Авдєєва, підтримує його й радіє, що він не здався, та сподівається побачити сина в майбутньому з медалями.

Проте, щоб займатись професійним спортом, хлопцю не вистачає спортивних протезів, оскільки наразі в нього вони звичайні, які призначені для ходьби. Вони не для легкої атлетики – у них незручно метати списи й диски, саме тому вінницька волонтерка Надія Дмитрієва розповідає у сюжеті, що шукає гроші для придбання спортивних протезів, які коштують близько 200 тисяч гривень:

Організували аукціон прикрас ручної роботи. Надає їх завідувачка відділення реабілітації лікарні Пирогова, яка Вову лікувала. Там він проходив реабілітацію після операції, — розповідає волонтерка.

Надія Дмитрієва, коли хлопець був у реанімації, гроші на ліки шукала по всій Україні, проте цього разу волонтерка має намір назбирати гроші на спортивний протез через благодійний аукціон, де лотами є прикраси.

Інстаграм-сторінка, де можна придбати прикраси на благодійному аукціоні

 

Фото та відео – https://suspilne.media/

Читайте також: «Здоровий духом»: у Вінниці днями відбулася спартакіада серед людей з інвалідністю

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.