Влітку у Вінниці вдруге влаштують “Вікенд мандрівників”

12:26
Автор: Vежа
Become a Patron!

У червні у Вінниці відбудеться “Вікенд мандрівників”. Цей захід буде присвячено безмоторним видам туризму, а досвідчені туристи та тревел-блогери поділяться своїми навичками проходження піших і веломаршрутів.

“Вікенд мандрівників” влаштують 5-6 червня на території SUN (вул. Маяковського, 243). У Вінниці такий захід відбудеться вже вдруге.

Як повідомляють у департаменті маркетингу і туризму Вінницької міської ради, мандрівники, активісти та тревел-блогери будуть розкривати свої навички проходження піших та веломаршрутів. Вони також поділяться корисними порадами щодо підготовки до подорожей та розкажуть цікаві історії, що траплялися з ними під час мандрівок.

Захід буде організовано просто неба з дотриманням заходів протиепідеміологічної безпеки, а участь у ньому — безкоштовна.

– На тлі боротьби з пандемією COVID-19 і значного скорочення масових заходів ця подія стане ковтком свіжого повітря для всіх, хто скучив за подорожами або давно планував їх розпочати. Програма Вікенду розкриє тонкощі планування мандрівок, дасть змогу почерпнути тревел-досвід з різних куточків України, а ще забезпечить відпочинок на свіжому повітрі та можливість долучитися до першопрохідців нового туристичного проєкту Поділля, який планується включити до міжнародного маршруту Шляхів святого Якова, — зазначають в анонсі.

Додають, що протягом 4‒6 червня на Території SUN буде можливість розмістити намет. Стежити за оновленням інформації щодо події можна за ЦИМ посиланням.

Подію організовує департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради та Барська міська рада у партнерстві з турклубом «Бідняжка» та мережею туристичних магазинів Gorgany.

Фото з Facebook-сторінки Департаменту маркетингу міста та туризму, та з архіву Vежі

Читайте також: Вінницю планують приєднати до міжнародного туристичного маршруту Camino de Santiago

Читайте також: Діти, музика і простір: кращі фото з перших Мистецьких вихідних на SUN Території

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.