Власниця “33 каналу” Тетяна Редько заявила, що складає повноваження обласної депутатки

16:25
Автор: Vежа
Become a Patron!

Обласна депутатка та власниця газети “33 канал” Тетяна Редько заявила, що складає повноваження депутата Вінницької обласної ради. 

Про це вона повідомила на своїй фейсбук-сторінці 10 липня. З її слів, зробити це її спонукали “поголовні договорняки”.

Я складаю повноваження депутата Вінницької облради. Роблю це тому, щоб показати вам, наскільки недолуга сьогодні ця рада, ці депутати і більшость партій, людей які від них прийшли і присутні там. Роблю це тому, бо знаю, що «під занавіс» просовуються десятки рішень ПО ДЕРИБАНУ! Всього, що можна урвати!

Перед цим, я зробила публічні заяви про це на зустрічі із прокурором, начальником поліціі, головою ОДА.

Зробила це і на початку каденції та протягом своєї депутатської діяльності! Але – «поголовні договорняки».

Тетяна Редько, фото з фейсбук сторінки пані Редько

Крім того Редько заявила, що також покидає лави партії “Батьківщина”, “щоб мене і нашу корпорацію не асоціювали з якоюсь політсилою”. Серед іншого допис Тетяни Редько наповнений звинуваченнями в “дерибані землі, лісів та майна”, і з її слів протистояти цьому в нинішньому складі обласної ради неможливо через те, що “ідейні депутати перебувають у меншості”.

Нагадаємо, що Тетяна Редько наразі перебуває у судовому протистоянні з депутатом від “Опозиційного блоку” Юрієм Яремчуком. Він звинувачується і завданні колезі тілесних ушкоджень, а нещодавно суддя задовольнив клопотання застосувати до Яремчука примусовий привід на наступне засідання. 

Юрій Яремчук
Конфлікт між депутатами часто виходить у публічно площину, як, до прикладу, 16 квітня, коли Тетяна Редько під час розмови з Яремчуком нібито плюнула колезі кілька разів у обличчя.
Тоді пані Тетяна заявила, що лише імітувала плювок, а “опоблоківець” назвав це “політичними переслідуваннями”.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.