“Візьми друга з притулку”: поліцейські Вінниччини влаштували фотосесію, щоб допомогти песикам знайти нових господарів. ФОТО

16:19
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Поліцейські Вінниччини влаштували акцію “Візьми друга з притулку” – вони сфотографувалися з собаками з притулку та розмістили фото у соцмережах, аби таким чином підвищити шанси, що чотирилапим знайдуться нові господарі. І одному песику вже пощастило – його забрали в нову родину.

Як ідеться в дописі Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, участь в акції взяли поліцейські з різних підрозділів. Вони  зробили світлини з собаками, які перебувають у Вінницькому муніципальному притулку для тварин. Як уточнила Vежі речниця поліції Анна Олійник, одного з песиків (на першому фото) вже забрали нові господарі.

 

 

 

 

 

 

“«Візьми друга з притулку» – такий головний меседж соціальної акції, до якої пропонують доєднатися небайдужим людям, які можуть прихистити чотирилапих, допомогти притулку чи поширити таку інформацію” – пише поліція у дописі.

Зазначено, що сьогодні у притулку на перетримці перебуває близько 70 собак, кожна з них має свою історію, яку можна дізнатись від працівників закладу. Вони з різних причин втратили дім і тепер чекають на люблячих господарів.

У дописі підкреслюють, що працівники Вінницького муніципального притулку залюбки допоможуть адаптуватися тварині до нового місця проживання, а господаря навчать поводитись з новим другом.

Охочим взяти собі чотирилапого друга з притулку чи надати допомогу тваринам у притулку, можна звернутись до притулку за адресою: вул. Гонти, 26 Е. (телефони: 067 383 83 77, 067 383 40 09).

Читайте також: У пошуках дому: історії собак з вінницького притулку, які чекають нових господарів. ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото з фейсбук-сторінки Поліції Вінниччини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.