Вінницю втретє визнано найкомфортнішим містом в Україні

13:16
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

Згідно з результатами щорічного дослідження соціологічної групи “Рейтинг”, яке проводилося в лютому 2017-го року, місто Вінниця знову визнано найкращим містом в Україні по задоволеністю мешканцями якістю міських послуг.

Про це сьогодні на своїй фейсбук-сторінці повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов. 

Так, згідно з результатами дослідження, Вінниця опинилася на першій сходинці з коефіцієнтом у 3,5 балів, на другому місці опинився Харків, “бронзу” отримав Луцьк.

До десятки також увійшли Рівне, Тернопіль, Маріуполь, Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів та Житомир. Столиця України опинилася лише на 16-му місці

 

 Зазначимо, що Вінниця вже не вперше отримує титул найкомфортнішого міста в Україні: так, ще у 2013-му році згідно з рейтингом журналу “Фокус” Вінниця уперше обігнала Київ та посіла першу сходинку рейтингу.

Ще за два роки – у 2015-му – Вінниця також посіла першу сходинку серед решти українських міст за результатами дослідження соціологічної групи “Рейтинг”.

Прикметно, що шще у 2012-му році Вінниця посідала лише 20-ту сходинку у рейтингу кращих українських міст за версією журналу “Фокус”