Вінницю вчетверте визнано найкомфортнішим містом в Україні

10:46
Автор: Vежа
Become a Patron!

Згідно з результатами опитування соціологічної групи “Рейтинг”, здійсненого на замовлення Міжнародного Республіканського інституту (IRI), Вінницю в черговий раз визнано найкомфортнішим містом України. 

Про це було оголошено сьогодні, 23 березня під час щорічної Конференція «З демократичного врядування», що триває у ці хвилини в Києві. Серед іншого під час конференції були оприлюднені результати Всеукраїнського муніципального опитування на замовлення Міжнародного республіканського інституту (IRI), зокрема, рейтингу найкомфортніших українських міст.

Інформацію на своїй сторінці також підтвердив міський голова Сергій Моргунов:

“Опитування уже традиційно проводилось серед мешканців у понад 20 найбільших містах нашої держави. До речі, приємно, що у зведеному рейтингу міст в порівнянні з минулим роком у Вінниці покращились результати по індексу задоволеності якістю 22 сфер і послуг.

Щиро радію з того, що вінничани позитивно оцінюють ті зміни, які відбуваються у місті і які результатом роботи усієї громади. Для нашої команди це великий стимул продовжувати курс на інноваційний розвиток Вінниці”, – написав міський голова.

Як видно із таблиці, розданої учасникам конференції, Вінниця покращила свої позиції у порівнянні з минулим роком та має коефіцієнт 3,6 у порівнянні з минулорічним 3,5.

 

На другому і третьому місці цього разу також розташувалися Харків і Луцьк, однак цього разу центр Волині обігнав харків’ян.

Читайте також: Вінницю втретє визнано найкомфортнішим містом в Україні