Вінницю презентують на міжнародній туристичній виставці

17:28
Автор: Vежа
Become a Patron!

Наступного тижня у Києві відбудеться Міжнародна туристична виставка «UITT: Україна – подорожі та туризм». Вінницька область готується презентувати себе та повезе все найкраще, що має: яблука, етномайстерню «Коло» та подільську кухню.

Презентація Вінниці та регіону стане частиною експозиції Ukrainian Hospitality Days. Вінницьку експозицію готують та представлятимуть департаментмаркетингу міста та туризму Вінницької міської ради та департамент міжнародногоспівробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА, а також вінницький туристичний бізнес.

Традиційна зусріч туристичної спільноти відбудеться 27-29 березня у Києві. Ця подія збере представників влади, бізнесу, професійних організацій та медіа. UITT слугує майданчиком для презентацій туристичних брендів, пропозицій, продуктів та послуг, а також комунікативною платформою для обміну досвідом, налагодження співпраці та підписання контрактів.

На виставці Вінницю представлять як місто, яке необхідно побачити на власні очі, відчути на дотик, запах та смак. Щоб якнайкраще занурити відвідувачів виставку у атмосферу вінницької гостинності, представники Вінниччини облаштують фотозону з квітучою яблунею і пригощатимуть стравами подільської кухні. Родзинкою виставки стане приготування унікального супу з солодких яблук, якими славиться Вінниччина. До того ж гості виставки  зможуть не лише скуштувати смачну страву, а й взяти участь в її приготуванні та дізнатися інші рецепти традиційних подільських страв. Відкриватиметься виставка з веснянок етномайстерні «Коло», який навчить усіх охочих танку «Кроковеє колесо».

– На виставці Вінницю презентують як місто, де вдало сплелися стародавні Мури та барочні храми, модерні будівлі, в які «одягнули» місто відомі архітектори, і етнічні квартали, які відображають кілька століть життя мультикультурної громади, а комфортне сусідство річки, парків, лісів, фонтанів дозволяє зануритися у незабутні прогулянки. Чимало цікавого мають для туриста і вінницькі музеї, де можна побачити скелет мамонта, прикраси сарматської доби, твори знаменитих художників, найбільше зібрання українських марок, унікальну колекцію моделей транспорту, неймовірну експозицію стародавніх годинників, автівки минулих епох, ретро-трамваї та багато іншого. Особливо яскравим життя міста роблять День Європи та День міста з концертними програми, ярмарками та вуличними театрами, а також фестивальне життя, – зазначають у прес-анонсі події.

Частинку Вінниччини гості стенду зможуть залишити собі у вигляді такої сувенірної продукції як, наприклад, поштові листівки, магніти та подарункові набори зі смаколиками, що чудово презентують вінницьку гастрокультуру.

Міжнародна туристична виставка UITT – це щорічне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів, туристичних операторів і турагентств, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа. В минулорічній виставці взяли участь: 366 компаній-учасниць; 20 078 фахівців туристичної галузі; 36 міст і регіонів України. Учасниками UITT у 2018 році також були 24 країни, серед яких компанії з Болгарії, Греції, Грузії, Єгипту, Ізраїлю, Індії, Італії, Іспанії, Китаю, Кіпру, Куби, Мальти, Мальдівської Республіки, Малайзії, Марокко, Словаччини, Словенії, США, Палестини, Туреччини, Тунісу, України та Шрі-Ланки.