“Вінницягазу” погодили зростання тарифу на розподіл на понад 43%

13:49
Автор: Vежа

Національна комісія з питань держрегулювання комунальних послуг схвалила проект постанов про нові тарифи на розподіл природного газу й відтак погодив збільшення тарифу на розподіл для «Вінницягаз».

Зокрема на сайті консультаційного центру для населення “ГазПравда” зазначено, що збільшення тарифу можуть отримати 44 газорозподільних компанії України, серед яких чотири оператори газорозподільних мереж з Вінницької області. Ресурс пише, що громадські слухання з цього питання мають відбутися протягом 10 днів, а нові тарифи можуть запрацювати вже з 1 листопада.

Як зазначив в коментарі “20 хвилин” комерційний директор АТ «Вінницягаз» Володимир Антошко, оскільки поки що йдеться про проект, то його деталі будуть ще обговорюватись. Відомо також, що ціна на розподіл газу – це тільки 10% від загального тарифу на газ, який сплачує побутовий споживач.

“Попередньо, НКРЕКП погодила тариф на розподіл – 1 гривню 18 копійок. До цього ще є діючим наш старий тариф – 82 копійки за розподіл 1 кубу газу” – сказав Антошко.

Водночас, у коментарі сайту речниця «Вінницягаз» Лариса Логінова зазначила, що зараз важко спрогнозувати, якою буде кінцева платіжка вінничан у разі підняття тарифу на розподіл. “Тим паче, ми неодноразово пропонували збільшити нашу частку в тарифі та залишити підсумкову ціну газу на тому ж рівні”, – додала Логінова.

Читайте також: «Вінницягаз» вимагає негайно підняти тарифи: збитки підприємства сягають третини мільярда

Читайте також: “Вінницягаз” не визнає штраф за “неправомірні нарахування” та скаржиться на мільйонні збитки

Читайте також: «Вінницягаз Збут» поверне споживачам понад 12 мільйонів гривень зекономлених субсидій

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.