Вінниця відправила у Дніпро три автобуси для відновлення парку громадського транспорту після ракетних обстрілів

18:35
Become a Patron!

З Вінниці у Дніпро відправили три великі автобуси для відновлення парку громадського транспорту після ракетних обстрілів.

Як повідомляє міський голова Вінниці Сергій Моргунов, два “ЛАЗи” і “Богдан” великої місткості пройшли повний техогляд і вже скоро перевозитимуть пасажирів у Дніпрі.

Сьогодні місту критично потрібен додатковий транспорт – росіяни спалили більше ста автобусів, вдаривши ракетами по місцевому АТП. Ми говорили з Борисом Філатовим, що якнайшвидше підготуємо машини до відправки. Коли мова йде про підтримку друзів – ми не роздумуємо, – йдеться у дописі.

Також міський голова Дніпра Борис Філатов 6 жовтня прокоментував допомогу інших міст:

Коли тиждень тому російські ракети (як ті, що сьогодні вдарили по багатоповерхівках у Запоріжжі) поцілили в одне з дніпровських АТП, вони вбили трьох людей. А ще – спалили вщент велику кількість автобусів громадського транспорту. Ще до того, як я закликав бізнес і наші європейські міста-побратими підтримати Місто, мені першими зателефонували друзі Дніпра. Міський голова Києва Віталій Кличко, міський голова Вінниці Сергій Моргунов, голова Дніпро ОВА Валентин Резніченко, підприємці Олександр Дитятковський та Андрій Здесенко. Кожен з них запропонував Дніпру допомогу з транспортом. Бо справжні друзі пізнаються в біді, а добро завжди повертається сторицею.

Тоді Філатов писав, що ввечері до Дніпра прибули обіцяні столичні автобуси. Так, у найближчі кілька днів мали закінчити всі процедури з документами, щоб наступного тижня водії вивели їх на звичні маршрути з оновленими назвами – 101К и 146К.

Фото – зі сторінки Сергія Моргунова та Бориса Філатова у Facebook

Читайте також: У Вінниці тимчасово перекриють рух транспорту на ділянці вулиці Стуса

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.