Вінниця – серед фіналістів національного конкурсу “Молодіжна столиця України – 2023”

15:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінниця потрапила у 10-ку міст-фіналістів національного конкурсу “Молодіжна столиця України – 2023”. Це щорічний всеукраїнський конкурс з відзначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді. 

На сайті Міністерства молоді та спорту України повідомили, що цього року за звання переможця та статус “Молодіжна столиця України – 2023” будуть змагатися такі міста: Буча, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Ужгород, Умань і Чернівці.

–  25 січня 2022 року відбулось третє засідання Наглядової ради національного конкурсу “Молодіжна столиця України”, під час якого визначено фіналістів конкурсу. Вже найближчим часом представники міст-фіналістів отримають інформацію щодо подальших етапів участі у конкурсі. Для участі у другому турі міста мають підготувати Програму заходів “Молодіжної столиці України – 2023”, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що переможцем національного конкурсу “Молодіжна столиця України 2022” стало місто Острог, а “Молодіжною столицею України – 2020” був Тернопіль (через пандемію коронавірусу статус місту було продовжено ще на 2021 рік). В ті роки Вінниця також була серед фіналістів цього конкурсу. Зараз наше місто вже вп’яте змагатиметься за перемогу.

Національний конкурс “Молодіжна столиця України” проводиться щорічно з 2017 року за ініціативи Міністерства молоді та спорту України, громадської організації “Український інститут міжнародної політики” та громадської спілки “Національна молодіжна рада України”.
_
Метою конкурсу
є узагальнення і поширення кращих європейських та світових практик у сфері молодіжної політики, обмін досвідом молодих людей із різних частин України, проведення тематичних заходів упродовж цілого року задля активного залучення молоді до усіх сфер життя на місцевому і регіональному рівнях.
_
Детальніше про “Молодіжну столицю України” – на офіційному сайті конкурсу за ЦИМ посиланням.

Графіка – mms.gov.ua
Ілюстративне фото – Марини Сербінович /з архіву Vежі

Читайте також: Вінниця потрапила в ТОП-3 найкращих міст в Україні для IT-фахівців

Читайте також: “Екошкола року”: дві вінницькі школи увійшли у ТОП 50 кращих закладів України

Читайте також: Профорієнтація та перекваліфікація: як молоді визначитись з професією, а дорослим змінити роботу

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.