Вінниця отримала Почесну Відзнаку Ради Європи. ФОТО

19:08
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінниця отримала престижну європейську нагороду – Почесну Відзнаку Ради Європи.

Про це Вінницький міський голова Сергій Моргунов повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, а заодно й привітав усіх вінничан, бо, з його слів, “це результат усієї громади”.

Європейська відзнака це вже третя премія, яку Парламентська асамблея Ради Європи присудила нашому місту, після Європейського Диплому та Почесного Прапору. Приємно, що досягнення вінницької громади з кожним роком стають помітнішими на європейській арені, – написав Сергій Моргунов. 

Міський голова також повідомив, що традиційно за першість щороку змагаються муніципалітети 47 європейських держав, а переможців визначають серед громад, які не просто сповідують європейські цінності, а реалізують власні інноваційні проекти та діляться досвідом з іншими.

Відзнака Ради Європи це передостанній рівень до найвищої нагороди “Приз Європи”. І це наша наступна мета! – зазначив Сергій Моргунов. – Для мене європейське визнання Вінниці не лише ще один привід гордитися рідним містом, а й стимул робити його кращим. Упевнений, це наше спільне бачення з вінничанами!

Фото – зі сторінки Сергія Моргунова у Фейсбук

Читайте також: Вінниця отримала європейську відзнаку CIVITAS 2019

Читайте також: Вінницю вшосте поспіль визнано найкомфортнішим містом України. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.