Вінниця може отримати 10 сучасних електробусів у рамках Кіотського протоколу

12:53
Автор: Vежа

Наступного року Вінниця може отримати 10 сучасних електробусів у рамках Кіотського протоколу. Прогнозовано це скоротить шкідливі викиди СО2 на понад 330 тонн в рік.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив вінницький міський голова Сергій Моргунов. Він зазначив, що “Вінницька транспортна компанія” підписала договір про співпрацю з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів і готова розпочати процедуру міжнародних торгів.

Згідно з домовленостями, з державного бюджету профінансують закупівлю 7 електробусів, 2 станцій швидкої зарядки пантографного типу та 4 станцій повільної зарядки. Дольова участь громади – 3 одиниці транспорту та по одній зарядній станції кожного типу. Міська рада підтримала проект закупівлі муніципальних електробусів у лютому цього року і послідовно займаємось його впровадженням, зазначив Сергій Моргунов. 

Кіотський протокол – міжнародна угода про обмеження викидів в атмосферу парникових газів. Головна мета угоди: стабілізувати рівень концентрації парникових газів в атмосфері на рівні, який не допускав би небезпечного антропогенного впливу на кліматичну систему планети. Протокол зобов’язує розвинуті країни та країни з перехідною економікою скоротити або стабілізувати викиди парникових газів.
_
Кіотський протокол – додатковий документ до Рамкової конвенції ООН зі змін клімату, підписаної 1992 року на міжнародній конференції в Ріо-де-Жанейро. Сам протокол прийнято в Кіото 11 грудня 1997 року, а почав діяти він з 16 лютого 2005 року (джерело – uk.wikipedia.org).
_
Детальніше – за ЦИМ посиланням.

Фото – facebook.com/SAMorgunov

Читайте також: У Вінниці опублікували розклад руху нових автобусних маршрутів №32 і №4

Читайте також: Увесь громадський транспорт Вінниці хочуть замінити на електробуси, машини на газу, трамваї та тролейбуси

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.