Вінниця готова прихистити мешканців з територій, постраждалих унаслідок підриву Каховської ГЕС – Моргунов

12:20
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці відбулось екстрене засідання Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, на якому було вирішено задіяти ресурси для допомоги постраждалим внаслідок підриву Каховської ГЕС. 

Як зазначив один зі співзасновників Гумштабу, мер Вінниці Сергій Моргунов, “Вінниця готова прихистити мешканців з територій, де росіяни спричинили це екологічне лихо“.

– Підрив Каховської ГЕС змусив людей покидати домівки. Готується евакуація. Вінниця готова прихистити мешканців з територій, де росіяни спричинили це екологічне лихо. Провели також екстрене засідання Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу – для допомоги постраждалим будуть максимально задіяні всі ресурси! – йдеться в публікації. 

Нагадаємо, в ніч на 6 червня росіяни підірвали Каховську ГЕС – розпочалася евакуація жителів небезпечних районів. Зокрема, на правому березі Херсонщини через підрив станції у критичній зоні опинились орієнтовно 16 тисяч людей. За інформацією Дениса Шмигаля, “є загроза затоплення до 80 населених пунктів“. Також наразі здійснюються евакуаційні заходи, зокрема, з мікрорайону Острів у Херсоні.  Сформовані евакуаційні потяги до Миколаєва.

Як вказує “Укргідроенерго”, внаслідок підриву машинної зали зсередини Каховську ГЕС повністю зруйновано. Станція відновленню не підлягає. Детальніше про все це – ТУТ.

Відео – з Facebook-сторінки Сергія Моргунова, фото – скріншот

Читайте також: Росіяни підірвали Каховську ГЕС – розпочалася евакуація мешканців з небезпечної зони

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.