Вінниця доєднається до Всеукраїнського маршу за тварин

14:38
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Цієї неділі, 5 вересня, Вінниця доєднається до Всеукраїнського маршу за тварин. Він відбудеться одночасно у 25 містах України.

Цей марш називають головною зоозахисною подією України, адже щороку він об’єднує тисячі людей по всій країні, які виступають за цирк без тварин, заборону хутрових ферм, притравочних станцій, контактних зоопарків і дельфінаріїв, порятунок тварин від жорстокого поводження та захист їхніх прав на всеукраїнському рівні.

Всеукраїнський марш за тварин відбувається за ініціативи гуманістичного руху UAnimals. 

– Нас дістало, що Парламент ігнорує більшість зоозахисних законопроєктів. Нас дістало, що знущання з тварин все ще продають як розваги. Нас дістало, що живодерів виправдовують суди. Нас дістало, що жорстокість до тварин з кожним днем лише множиться. Годі ігнорувати страждання тварин! Годі знущань! Годі експлуатації! Годі відкладати гуманність! – кажуть організатори. 

– Ми не маємо права мовчати й шукати виправдання для бездіяльності, тому вже 5 вересня вийдемо на марш, щоби захистити тварин. Майбутнє України залежить від нас. І ми маємо боротися за те, щоби це майбутнє було гуманним. Нам вистачить рішучості та впевненості, щоби зупинити жорстокість та знущання з тварин. Захист слабких – справа сильних! – йдеться в анонсі заходу.

Марш за тварин відбудеться 5 вересня одночасно у 25 містах України (з їх переліком можна ознайомитися ТУТ).  У Вінниці збір – на площі Європейській біля вежі. Початок – о 12:00 годині. 

Організатори наголошують.
_
– Марш за тварин проводиться з дотриманням усіх карантинних норм – не забувайте брати з собою маски та зберігати дистанцію.
– Просимо не брати з собою тварин, які можуть стресувати в натовпі. Утримайтесь від того, аби приносити котів та інших тварин. Собаки легше переносять велику кількість людей, але враховуйте індивідуальний характер і потреби тварини.
– Якщо ви приходите на марш із собакою, візьміть воду для неї, а також пакети для прибирання.
– Всеукраїнський марш за права тварин є гуманістичною і зоозахисною, але НЕ політичною акцією, тому просимо учасників утриматися від партійної символіки та лозунгів. 

Графіка – UAnimals
Фото Андрія Завертаного

Читайте також: “Страждання – це не смішно”: центром Вінниці пройшов марш за права тварин. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: “Краса не вимагає жертв”: у Вінниці відбувся марш за права тварин під чорними прапорами. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.