“Страждання – це не смішно”: центром Вінниці пройшов марш за права тварин. ФОТОРЕПОРТАЖ

13:30
Автор: admin
Become a Patron!

Оновлено: 31 Серпня 2021, в 13:41

В останній день вересня у Вінниці, синхронно з усією країною відбувся Марш за права тварин.

За словами організаторів, такі акції покликані спонукати державу законодавчо посилити захист тварин в Україні та збільшити відповідальність за жорстоке поводження з “братами нашими меншими”.

 

Відтак опівдні на Європейській площі біля Вежі Артинова почали збиратися люди – переважно молодь – з плакатами, на яких було написано “Ні вбивству тварин!”, “Припиніть знущання”, “Життям не грати, живодерів – за грати!” та ін. Дехто прийшов із своїми домашніми улюбленцями, переважно із собаками та кішками.

 

 

Зрештою колона з понад півсотні людей рушила площею в бік вулиці Соборної, тримаючи перед собою великий банер з написом “Захист слабких – справа” сильних, скандуючи гасла “Хутро криваве жлобство”, “Життями не грати, живодерів за грати”, “Ні знущанням над тваринами!” тощо.

 

Вийшовши на Соборну, у супроводі поліції, яка перекрила частину проїжджої частини для безпечного руху колони, марш вийшов на Майдан Героїв Небесної Сотні, де відбувся короткий мітинг в режимі “вільного мікрофону”.

 

 

 

 

 – У нас в країні рівень зоозахисту дуже низький, ці тварини – дикі та свійські – реально не захищені. Саме тому такі акції відбуваються в багатьох містах України, її організатором є Ua Animals, а у Вінниці співорганізатором є “Чорний комітет”.

Ми виступаємо на те, щоб звернути увагу суспільства на проблеми і потреби тварин. Ми хочем домогтися затвердження нових законів, які стосуються посилення відповідальності за знущання над тваринами, зокрема позбавленням волі, – говорить одна з організаторок маршу Вікторія Довгань.

 

 

Нагадаємо, що нещодавно, внаслідок проведення низки акцій протесту під пересувними цирками, у Вінниці рішенням міської ради обмежили діяльність цирків, що використовують тварин, на території міста.

Фото Андрія Завертаного

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.