Вінницьким рятувальникам передали аварійно-рятувальний автомобіль

15:14
Become a Patron!

Сьогодні рятувальникам з першого державного пожежно-рятувального загону, який базується в пожежній частині №1, передали аварійно-рятувальний автомобіль Chery Tiggo 2. Він допоможе підвищити мобільність й оперативність у виконанні службових обов’язків. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, авто закупили за кошти громади. Його вартість становить 600 тисяч гривень. Водночас зазначено, що у 2022 році загалом місто надало рятувальникам допомоги на 1,5 мільйона гривень.

 

Поспілкувався також з особовим складом ДПРЧ №1. Подякував усім рятувальникам за мужність і відданість громаді. Вінничани не забудуть їх героїзм під час ліквідації теракту 14 липня 2022 року. І цінують їхню щоденну роботу у режимі 24/7, – каже міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

За його словами, особлива увага приділяється  питанням безпеки і оборони. Відтак, з запитами військових, підрозділів силового блоку та ДСНС працюють постійно. Серед пріоритетних напрямків на новий рік, він визначив подальше забезпечення особового складу необхідним обладнанням, одягом та іншими засобами. Також – допомогу з ремонтом будівлі пожежної частини:

Сьогодні виникло питання з ремонтом цієї частини по вулиці 600-річчя. Вона, зокрема, потребує капітального ремонту та утеплення. Тому, думаю, ми будемо звертатися до депутатського корпусу щодо виділення субвенції для виготовлення проектно-кошторисної документації.

Як зауважує начальник Головне управління ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук, найголовніше, що для рятувальників постійно покращуються умови для їх роботи:

Усі забезпечені спецодягом. З машин у нас практично усі іномарки, лише на одній частині ще є один ЗІЛ, у нас немає старих комп’ютерів, за кошти міста були закуплені десять сучасних.

Він додає, що наразі стоїть завдання з укомплектування піротехнічного підрозділу. Його чисельність має зрости з 11 до 70 спеціалістів. Також два вінницькі розрахунки рятувальників зараз перебувають на сході та півдні України: один в Херсонській області та один в Балаклії. Тому міський голова дав доручення під час наступної поїздки з гуманітарним вантажем у Балаклію завітати з допомогою і до вінницьких рятувальників.

Нагадаємо, вінницькі волонтери в межах проєкту “Разом!” формують допомогу для чергової поїздки до Балаклії. До збору необхідних речей запрошують долучитись всіх охочих вінничан.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: Вінницькі волонтери в межах проєкту “Разом!” збирають допомогу для Балаклії

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.