Вінницький завод “Барлінек” потребує працівників на п’ять посад

14:10
Become a Patron!

На вінницькому заводі “Барлінек” наразі працюють 1295 людей, з-поміж них – 11 переселенців. Крім цього, завод створює нові робочі місця й нині повідомляється про відкриті на підприємстві вакансії. 

Як інформує заступник міського голови Вінниці Андрій Очеретний, зараз обсяги виробництва сягають 65-70% довоєнного часу.

Потребуються люди на посаду заточувальника, помічника оператора, водія навантажувача, приймальника сировини. Водночас жінки мають можливість спробувати себе у ролі сортувальниць. Більшість цих вакансій не потребують спеціального досвіду роботи чи навичок, всьому навчать одразу на виробництві. Середня зарплата на виробничих спеціальностях складає 13,5 тисяч гривень, – йдеться у дописі.

За повідомленням, нині понад 150 працівників нині служать у лавах ЗСУ, а ще для понад 270 працівниць та їх дітей після початку повномасштабного вторгнення мали можливість виїзду за кордон, аби працювати на підприємстві групи Barlinek в Польщі. Проте, левова частка людей вже повернулася у Вінницю.

Також зазначено, що лише деякі ділянки на підприємстві працюють в безперервному режимі, а задіяних в цих напрямках робітників керівництво забезпечує транспортом і довезенням додому та на роботу. Все це, щоб не порушувати правил комендантської години. Тому за працівниками їздять у Липовець, Турбів, Немирів та Жмеринку.

За 15 років з моменту заснування підприємство стало одним з найбільших у Східній Європі виробником якісної підлоги, яка відмінно підходить і для систем “тепла підлога”. Продукцію експортують в 63 країни світу. Це Європейський Союз, Сполучені Штати Америки, Канада та країни Близького Сходу, – повідомляють у дописі.

Фото – зі сторінки заступника міського голови Андрія Очеретного у Facebook

Читайте також: Харківське підприємство STALEKS, релоковане до Вінниці, працевлаштувало понад 180 людей

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.