Вінницький Центр реабілітації “Гармонія” перейменують на честь Раїси Панасюк

14:11
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці планують перейменувати Центр реабілітації “Гармонія” на честь Раїси Панасюк, яка за життя була його очільницею. 

Про це повідомила сьогодні заступниця міського голови Галина Якубович під час демонстрації автомобіля для перевезень людей з інвалідністю. За її словами, нині над перейменуванням комунального закладу “Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями “Гармонія” на честь Раїси Панасюк – вже працюють юристи.

Читайте також: У Вінниці презентували автомобіль для перевезення людей з інвалідністю. ФОТО

Галина Якубович

– На Ваше доручення, – звернулась Галина Якубович до міського голови Сергія Моргунова, – підготовлені всі листи, ми працюємо з юристами щодо зміни назви Центру “Гармонія” на честь та ім’я Раїси Василівни Панасюк.

Міський голова подякував за оперативність у вирішенні цього питання та зазначив, що перейменування Центру потрібно, “щоб пам’ять була про Раєчку”.

Ініціатива перейменування, за словами міського голови, належить нинішній директорці Центру, Олені Чорнобривенко. Втім остання зауважила, що це не зовсім так.

Олена Чорнобривенко

– Ми хотіли цього душею, ми дуже любимо нашу Раєчку й хотілося б усе зробити, але ми не знаємо, що зробити. Сергій Анатолійович в грудні озвучив таку ідею, що наш Центр реабілітації “Гармонія” перейменувати на “Центр реабілітації імені Раїси Панасюк”, – зауважила Олена Чорнобривенко. – Ми це дуже підтримуємо і дуже вдячні, щоб це була пам’ять про Раю, про її роботу.

Нагадаємо, Раїса Панасюк померла 17 вересня 2018 року після тривалої тяжкої хвороби. Видатна вінничанка, почесна громадянка міста та Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю, Раїса Панасюк боролася з тяжкою онкологічною хворобою. Відомо, що останні години свого життя активістка перебувала в комі.

Раїса Панасюк відома всій країні своєю боротьбою за права людей з інвалідністю. Переважним чином саме завдяки її зусиллям та очолювана нею ГО “Гармонія”, Вінниця стала одним з найкомфортніших міст для людей з інвалідністю та поширила практику створення безбар’єрного середовища на всю країну.

Нагадаємо, що сьогодні у Вінниці представили нещодавно придбаний для перевезень людей з інвалідністю автомобіль “Ford”, обладнаний усім необхідним для комфортного та безпечного транспортування людей на візках.

Читайте також: In memoriam: якою запам’ятає Україна вінничанку Раїсу Панасюк

Місцеві герої: Раїса Панасюк – вінницька борчиня за доступність. ВІДЕО

“Дорогій Раєчці”: як Вінниця прощалася із Раїсою Панасюк. ФОТОРЕПОРТАЖ

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.