Вінницький суд не визнав недійсними вибори у двох округах на Вінниччині

11:57
Автор: Леся Качор
Become a Patron!

Вінницький окружний адмінсуд відмовився визнавати вибори недійсними в одномантатних округах №15 та №18 у Вінницькій області. 

Про це повідомляє “Укрінформ” з посиланням на офіційний сайт ВОАС. Як йдеться в повідомленні, суд відхилив позови про визнання виборів недійсними в цих округах, подані кандидатами в народні депутати Віталієм Пращуком та Павлом Довганем: обидва кандидати – висуванці від партії “Слуга народу”.

Нагадаємо, що 26 липня низка кандидатів в народні депутати, які програли у кількох одномандатних виборчих округах на Вінниччині, організували спільну прес-конференцію, під час якої оприлюднили інформацію про зафіксовані ними численні факти підкупу виборців, фальсифікацій результатів голосувань та погрози в бік кандидатів з боку опонентів. На прес-конференцію прийшли також представники кандидатів-переможців, які намагалися спростувати оприлюднену інформацію.

Водночас кандидати, які не перемогли, звернулися зі спільною заявою до президента Зеленського та заявили, що також звертатимуться із судовими позовами з вимогою скасувати результати виборів у їхніх округах.

Нагадаємо, що  раніше кандидатка від “Слуги народу” в 16-му виборчому окрузі Таїсія Томляк заявила, що також оскаржуватиме результати виборів у своєму окрузі. 

Ілюстративне фото – “Дзвін”