«Вінницький стандарт гостинності»: у Вінниці почали вручати закладам спеціальну символіку

12:52
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці днями розпочався процес вручення символіки проєкту «Тут впроваджується Вінницький стандарт гостинності». Таблички і наліпки з написами свідчитимуть про особливі принципи взаємодії з гостем.

Як повідомляє Вінницька міська рада, Вінницький стандарт гостинності був розроблений минулого року в рамках однойменного проєкту, реалізованого спілкою підприємців “Стіна”.

Над розробкою стандарту працювали власники та топменеджери закладів розміщення (готелі, хостели та апартаменти) та харчування, а також маркетологи. Роботу координувала експертка з продажу й сервісу, сертифікована бізнес-тренерка, спеціалістка зі створення та впровадження стандартів Оксана Марусич.

 

Оксана Марусич

 

 

Після цього два десятки закладів сфери гостинності міста виявили бажання впроваджувати зазначені стандарти обслуговування у своїх ресторанах та готелях, що було закріплено меморандумом у березні 2021 року. У ньому йдеться, зокрема, про те, що підписанти спрямовуватимуть свою діяльність на впровадження міського стандарту та досягнення впізнаваності вінницької гостинності в Україні та світі, зокрема через спільні освітні та маркетингові заходи.

– Візуальні маркери, які ми вручили, вирізнятимуть заклади-амбасадори з-поміж інших і привертатимуть увагу гостей. Це велика честь і водночас велика відповідальність. Унікальна вінницька гостинність і унікальний сервіс дозволять нам збільшити кількість гостей, адже цей стандарт дарує найголовніше – емоції», – підкреслила очільниця ГО «Вінницька асоціація гостинності ХлібСіль» Інна Кривешко.

Відзнака свідчитиме, що в закладі впроваджуються принципи Вінницького стандарту гостинності, які викладені у «8 кроках до серця гостя».

– Ці кроки показують атмосферу неспішності та комфорту нашого міста. Це перелік цінностей його носіїв, увага до деталей, виражені через такі складові компоненти, як перший зоровий і словесний контакт, створення комфорту, увага до гостя, демонстрація закоханості в рідне місто, готовність допомогти, мотивування повернутися та доброзичливе прощання, – пояснив директор департаменту маркетингу міста та туризму Олександр Вешелені.

 

Вже незабаром заклади-підписанти розроблятимуть “велкамбуки” на основі Вінницького стандарту гостинності, а з наступного року проходитимуть перевірку та в разі дотримання стандарту отримають відзнаку «Дружні до гостей / Guest Friendly». Усі деталі та анонси заходів можна відстежувати на сторінці проєкту «Вінницький стандарт гостинності» у Фейсбуці.

Читайте також: У Вінниці презентують перший в Україні міський стандарт гостинності

Читайте також: Мавпа на лампі, кінь в протигазі, в’єтнамський Шевченко та газований гарбуз: нові ресторани Вінниці. ОГЛЯД

Читайте також: Білий вінегрет і “омитий соком вареник”: фуд-блогерка назвала 10 легендарних страв Вінниччини, які варті подорожей. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.