У Вінниці презентують перший в Україні міський стандарт гостинності

7:54
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницькі ресторатори, готельєри та маркетологи розробили перший в Україні міський стандарт гостинності. Цю програму посилення конкурентоспроможності туристичної індустрії Вінниці презентують вже сьогодні. 

Сьогодні, 24 листопада, о 12 годині відбудеться підбиття підсумків проєкту «Вінницький стандарт гостинності: програма посилення конкурентоспроможності туристичної індустрії Вінниці». Проєкт мав допомогти розвиватись малому та середньому підприємництву Вінниці у галузях туризму та гостинності. Він також сприятиме удосконаленню сервісу, консолідації середовища та вироблення загальних стандартів обслуговування, повідомляє Вінницька міська рада.

Важливою складовою проєкту стала розробка вінницького стандарту гостинності, який сприятиме встановленню високого рівня обслуговування та сервісу в готельно-ресторанній сфері міста, акцентуючись на особливій якості локального продукту. Створювали вінницький стандарт гостинності власники та топ-менеджери закладів розміщення і харчування, а також маркетологи.

Презентуватиме перший в Україні міський стандарт гостинності експертка з продажу і сервісу, сертифікована бізнес тренерка, фахівчиня зі створення та впровадження стандартів Оксана Марусич. Зважаючи на карантинні обмеження, презентація відбудеться онлайн. Транслюватимуть її на сторінці Вінницького стандарту гостинності у Facebook за ЦИМ посиланням.

Проєкт «Вінницький стандарт гостинності: програма посилення конкурентоспроможності туристичної індустрії Вінниці» реалізується за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги “Партнерство для розвитку міст” (Проект ПРОМІС) та підтримки Вінницької міської ради. Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент заходів та матеріалів проекту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ.

Читайте також: Вінницьких готельєрів та рестораторів запрошують долучитися до розробки міського стандарту гостинності

Читайте також: Готельєрів і рестораторів навчатимуть, як об’єднатися і створити у Вінниці Бізнес-Асоціацію

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.