Вінницький спортсмен здобув “бронзу” на чемпіонаті світу з боротьби самбо

20:16
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Вінницький спортсмен Петро Давиденко посів 3 місце на чемпіонаті світу з боротьби самбо. Він змагався у категорії до 90 кілограмів серед дорослих.

Про це повідомили на сайті Вінницької ОДА, де привітали спортсмена і його тренера Івана Нагорняка з цією перемогою. Зазначається, що змагання серед юнаків, юніорів та дорослих відбулися у Сербії й тривали з 5 по 9 листопада. Зокрема Петро Давиденко, вихованець Вінницької обласної комплексної ДЮСШ, взяв у них участь в складі збірної команди України.

–  В особистому заліку серед дорослих Петро Давиденко посів 3 місце в категорії до 90 кілограмів у бойовому розділі, поступившись лише своєму одвічному конкуренту з Росії, багаторазовому чемпіону світу та Європи Султану Алієву. Вітаємо учасників та тренерів чемпіонату світу з боротьби самбо, зазначила Наталя Заболотна, перша заступниця голови ОДА.

У Національній федерації самбо повідомили, що Україну на цьому чемпіонаті представляли 67 спортсменів, які вибороли 19 нагород.

– У сербському місті Новий Сад завершився чемпіонат світу. У неділю українці поповнили скарбничку дорослої збірної 6 медалями. “Срібло” – на рахунку Василини-Ірини Кириченко і Дмитра Стеценка, “бронза” – у Христини Бондар, Катерини Москаленко, Андрія Кучеренка і Петра Давиденка. А за результатами трьох днів у нас 19 нагород – 2 золоті, 7 срібних і 10 бронзових. Плюс “срібні” кубки у командному заліку у жіночому спортивному самбо і чоловічому бойовому розділі, а в рейтингу спортивного самбо серед чоловіків –  четверте місце, – йдеться у повідомленні.

В облдержадміністрації також зазначили, що найбільш успішно боротьба самбо у Вінницькій області розвивається у Вінниці, Ладижині та Оратівському районі. Всього цим видом спорту займається 387 вихованців, з якими працюють 15 тренерів-викладачів.