Вінницький спортсмен Роман Кокошко здобув “срібло” на ІІІ Європейських іграх

18:43
Автор: Vежа
Become a Patron!

П’ятеро спортсменів з Вінниці взяли участь у ІІІ Європейських іграх. Тривають змагання з 22 червня по 2 липня у місті Краків, Польща.

Як повідомляє Вінницька міська рада, Роман Кокошко здобув “срібло” у штовханні ядра з результатом 20,46 м.

Крім цього, на змаганнях у веслувальному слаломі змагатимуться за першість вінничани Сергій Совко, Олександр Федоренко та Вікторія Добротворська, а зі стрільби кульової – Олег Царьков.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Дмитро Даниленко у складі екіпажу байдарки-четвірки виборов «срібло» на дистанції 500 метрів.

За словами голови комітету по фізичній культурі та спорту ВМР Сергія Краєвського, спортсменів з росії та білорусі не допустили до Європейських ігор–2023 через війну в Україні:

Бути частиною європейського спорту досить важливо, сьогодні наші спортсмени показують силу духу та характеру, попри усі перешкоди, які стоять на їхньому шляху. Пишаємось нашими досвідченими спортсменами та бажаємо успіху тим, хто тільки почав свій тернистий шлях до олімпу.

Зазначено, що у межах Європейських ігор–2023 спортсмени з 48 країн борються за медалі та право виступити на Олімпійських іграх у Парижі 2024 року. Україну представляють 263 спортсмени.

Фото – ВМР

Читайте також: Вінницький спортсмен Дмитро Даниленко виборов «срібло» на ІІІ Європейських іграх

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.