Вінницький «Подільський зоопарк» запрошує охочих допомогти будівництву вольєрів для ягуара та тигриці

16:25
Become a Patron!

У Вінниці «Подільський зоопарк» запрошує усіх охочих долучитися коштами до будівництва вольєрів для ягуара та тигриці, евакуйованих з одеського зоопарку. 

Як повідомляє «Подільський зоопарк», власники приватного звіринцю під Одесою через військову агресію вимушено виїхали за кордон. Так, ягуар Джекі і тигриця Ліза прибули до вінницького зоопарку влітку та наразі живуть у старих вольєрах. Тому, аби створити належні умови для утримання тварин-переселенців, розпочали будівництво нових вольєрів. 

Вже провели державну експертизу об’єкта будівництва та уклали договір із замовником будівництва. Роботи проводимо за власні кошти ВП Подільський зоопарк та ВОКСЛП «Віноблагроліс». Вольєри для тварин будуємо одночасно. Для ягуара – із теплим зимівником, так як він теплолюбива тварина. Вже збудована метало-бетонну конструкція наружної огорожі вольєрів, метало-бетонної конструкції басейнів. На цей момент триває будівництво бомбосховища під вольєрами. Також залишається провести роботи з оздоблення вольєрів, встановити опалення та забезпечити вольєри системою водопостачання та водовідведення, – каже директор «Подільського зоопарку» Євген Ткачик.

Зазначено, що адміністрація зоопарку просить усіх небайдужих підтримати ініціативу та допомогти із будівництвом вольєрів. Перерахувати кошти можна на сайті за ЦИМ посиланням, натиснувши кнопку «Благодійна допомога» (у верхньому правому кутку головної сторінки сайту).

Крім цього, перерахувати кошти можна за реквізитами:

р/р UA633204780000026002924432550
ВП Подільський зоопарк ВОКСЛП «ВІНОБЛАГРОЛІС».

Фото – зі сторінки Подільського зоопарку у Facebook

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.