Вінницький Подільський регіональний центр онкології отримав партію протипухлинних засобів

11:48
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький Подільський регіональний центр онкології отримав від французьких благодійників партію протипухлинних засобів.

Як повідомляє Департамент охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА, передали їх «Всеукраїнська рада реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги» та Асоціація «Медична та благодійна допомога Франція-Украïна». Це 1080 упаковок препарату європейського виробництва для лікування онкопатологій.

«Тамоксифен» — лікарський засіб, який використовується для боротьби зі злоякісними новоутвореннями молочної залози у жінок та чоловіків, а також як частина терапії при деяких діагнозах жіночої репродуктивної сфери.

Йдеться, що ці асоціації від початку повномасштабного вторгнення рф проводять гуманітарну роботу в Україні. Раніше вони уже передавали у медзаклади області знеболювальні, протизапальні засоби для лікування поранених військових, препарати для вагітних.

Зазначено, що від початку року гуманітарні вантажі з цими ліками отримали 24 медичні заклади України. Це близько 11 тисяч упаковок. Найбільші партії благодійники передали на Вінниччину та Волинь. Розподіл відбувався згідно з потребами.

Фото – зі сторінки Департаменту у Facebook

Читайте також: У Вінниці один з міських медичних закладів отримав спеціальну систему підвісної терапії для реабілітації

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.