Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни переходить у власність Міністерства оборони

23:15
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Сьогодні, 30 вересня, на позачерговій сесії Вінницької обласної Ради депутати підтримали рішення про передачу Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни у державну власність. Тепер заклад з комунальної власності переходить у власність Міністерства оборони. У шпиталі планується створити реабілітаційний військовий медичний центр.

Про це повідомили на сайті Вінницької облради.

Так, на позачерговій сесії обласної Ради, 30 вересня, депутати підтримали рішення «Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у державну власність для задоволення потреб держави в умовах правового режиму воєнного стану».

Як зазначає Голова облради Вячеслав Соколовий, у шпиталі буде створено реабілітаційний військовий медичний центр:

Напередодні до обласної ради надійшло подання від Міністерства оборони України – Командування Медичних сил Збройних Сил України щодо безоплатної передачі у державну власність цього обласного медичного закладу. Щоб ухвалити рішення без зволікань, перед сесію зібралася комісія з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. І на комісії, і на сесії депутати рішення підтримали.

У рішенні сесії також вказано, зокрема, що у державну власність Міністерства оборони передаються земельні ділянки, які належать шпиталю, рухоме та нерухоме майно та інші необоротні матеріальні активи.

Фото – Вінницька облрада та архів “Vежі”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.