Вінницький музикант заспіває онлайн 100 пісень поспіль для збору коштів для ЗСУ

16:17
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці музикант Нік Коміссаренко планує виконати 100 пісень під час 10-годинної онлайн-трансляції. Виручені кошти чоловік витратить на квадрокоптер для ЗСУ.

Про це повідомляє Суспільне.

Музикант, який вважає себе аматором, благодійні онлайн-концерти влаштовує не вперше. Загалом від початку повномасштабного нападу Росії на Україну Нік вийшов у близько 30 ефірів, до яких запрошував й інших виконавців. Однак онлайн-концерт “100 пісень для України” називає викликом.

– Це виклик. Сто пісень упродовж одного дня я ніколи не співав. Сподіваюся голос, фізіологія і апаратура не підкачають, — говорить Нік Коміссаренко.

Під час марафону музикант наживо виконуватиме українські й іноземні пісні. Таким чином він намагатиметься зібрати кошти на потреби ЗСУ, а саме – на квадрокоптер, вартістю 270 тисяч гривень.

Марафон “100 пісень для України” відбудеться в цю неділю, 22 травня, з 14:00 до 00:00. Побачити концерт можна буде під час прямої трансляції можна на фейсбук-сторінці чи ютуб-каналі Ніка Коміссаренка.

Як повідомляють журналісти, на сторінках буде номер банківської картки. Ті, хто доєднаються до трансляції, зможуть надсилати гроші. “Про кожен внесок Нік звітуватиме у соцмережах”.

Фото – Суспільне

Події, які ми анонсуємо на нашому сайті, можна відстежувати в розділі за ЦИМ посиланням.