Вінницький міський пологовий будинок отримав реанімобіль з Італії для перевезення майбутніх матусь та надання їм екстреної допомоги

15:04
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький міський пологовий будинок №1 отримав реанімобіль з Італії.

Як повідомляє Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, знайти автівку та доставити її з Італії допомогли партнери з благодійного фонду “Україна в наших серцях”. І діаспоряни з Італії доукомплектували автівку медичними матеріалами та кроксами для лікарів.

Машину допомогли знайти та оформити мої батьки, які проживають в Італії. Це вже четверта карета “швидкої”, яку ми привезли. Ця автівка з регіону Тревізо, 2011 року випуску. Ми також завантажили сюди гуманітарку – антисептики. А дівчата українки, які переїхали в Італію, передали вінницьким лікарям крокси, халати, — сказав директор благодійного фонду “Україна в наших серцях” Армен Мовсесян.

За словами лікарів, такої машини в них ще не було.

Я та мій колектив настільки раді новій машині, що не маю слів. У нас ще ніколи не було такої автівки, тим більше такої обладнаної. Це щось! – розповідає директор пологового будинку Олександр Банах.

Він додає, що раніше на базі закладу не було автомобіля, призначеного для транспортування пацієнтів. У салоні облаштували й місця для бригади з трьох медиків.

На сайті Вінницької міської ради зазначено, що він оснащений всім необхідним обладнанням для транспортування вагітних та породіль, а також для реанімації та надання невідкладної допомоги жінок у критичному стані.

Як додає медична директорка Вінницького міського клінічного пологового будинку №1 Олена Стахова, наявність такого потужного автомобіля — це прогресивний крок:

Така машина необхідна для доставки пацієнтів з важким, ускладненим акушерським чи гінекологічним перебігом. Тут є все для того, щоб почати надавати допомогу вже в дорозі і доставити якнайшвидше до місця надання основної допомоги, тобто в пологовий. 

Фото – ВМР,

відео – зі сторінки Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу у Facebook

Читайте також: Соціально-психологічна реабілітація дітей, профорієнтація та перекваліфікація жінок: Вінницька міськрада та ГО “Дівчата” підписали Меморандум про співпрацю

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.