Вінницький ліцей зібрав понад 170 тисяч гривень на підтримку Збройних сил України

15:00
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький ліцей №27 провів благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України, де продавали традиційні страви автентичної подільської кухні. Загалом вдалось зібрати понад 170 тисяч гривень.

Як повідомляє Вінницька міська рада, за ці кошти планується придбати розвідувальні дрони для українських захисників. Іншу частину перерахують для ЗСУ в рамках акції «Донатимо на Сармата».

За словами директора ліцею Олексія Тернового, організацію та проведення ініціювали лідери учнівського самоврядування. Водночас їх патріотичну ідею підтримали всі учні та мешканці мікрорайону Тяжилів.

Родзинкою шкільного ярмарку, який перетворився у масштабний захід, стали традиційні страви автентичної подільської кухні. Всі гості з задоволенням куштували смаколики та донатили на ЗСУ, – каже Олексій Терновий.

Так, на ярмарку продавали борщ з вишнями, картоплю по-уланівськи, солодощі, чай тощо. Також проводили майстер-класи, продавали картини та малюнки, браслетики.

Як додає директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко, школярі Вінницької міської територіальної громади мало не щодня ініціюють благодійні ярмарки на підтримку ЗСУ:

Сьогодні важливо не забувати та допомагати нашим військовим, які захищають територіальну цілісність нашої країни. Зокрема, проводячи подібні ярмарки, ми не тільки єднаємо молодь, а ще й формуємо свідомість та виховуємо патріотизм. Щиро радію, що наше учнівство доєднується постійно до таких ініціатив.

Фото – ВМР

Читайте також: У Вінниці заклади освіти проводять благодійну акцію для придбання розвідувального дрону для ЗСУ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.